Čtvrtý ročník (2014) této skvělé akce je již za námi. Děkujeme všem učitelům za skvělé nápady, tipy a triky a jedinečnou atmosféru, kterou na letní škole vytvořili. Již nyní se těšíme na pátý ročník (2015).

Letní škola moderních učitelů – to je inspirativní letní týden plný praktických tipů pro výuku, workshopů, ukázkových lekcí za využití moderní technologie a sdílení zkušeností mezi českými a slovenskými učiteli. Nebude chybět ani relaxace a načerpání nové energie.

V létě roku 2015 pro vás chystáme již 5.ročník tohoto oblíbeného pobytu.

Přijďte načerpat inspiraci, potkat spřízněné pedagogické duše a dobít si baterie pro nový školní rok.

Komu je LŠ určena: aktivním učitelům ZŠ a SŠ, kteří chtějí pracovat na svém rozvoji, rádi používají ve výuce nové postupy, moderní technologie a baví je sdílet své zkušenosti s dalšími učiteli.

Kdy: 9. – 14. srpna 2015

Kde: bude upřesněno